listopad 2009
firma Arc2 otrzymała I nagrodę, Orzeł Polskiego Budownictwa w kategorii biura architektoniczne, projektowe i geodezyjne w konkursie Piękny organizowanym przez Europa 2000 Consulting. Patronem honorowym konkursu było Ministerstwo Infrastrukturyna.

czerwiec 2009
w corocznym konkursie Piękny Wrocław na najlepszą realizację architektoniczną w roku 2008 organizowanym przez Prezydenta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia, otrzymaliśmy za osiedle Park Ołtaszyn II I nagrodę w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny oraz nagrodę główną GRAND PRIX.

maj 2009
w 7 edycji konkursu na Dolnośląski Budynek Roku organizowany przez PZiTB dot. lat 2007-2008 otrzymaliśmy II miejsce w kategorii budynki mieszkalne za osiedle mieszkaniowe Park Ołtaszyn II.

luty 2009
20 lutego 2009 otrzymaliśmy I nagrodę w międzynarodowym konkursie na obiekt Centrum Hotelowo-Konferencyjne we Wrocławiu przy pl. Jana Pawła II (dawne Cuprum)

listopad 2008
6 listopada 2008 roku, w Muzeum Architektury odbyła się prezentacja projektu Afrykarium. Projekt przedstawili Dorota i Mariusz Szlachcic - autorzy projektu.

Galeria zdjęć z prezentacji

listopad 2008
Zakończyliśmy budowę osiedla Park Ołtaszyn II na ul. Obrońców poczty Gdańskiej.


kwiecień 2008

4 kwietnia 2008 roku otrzymaliśmy I nagrodę w międzynarodowym konkursie na obiekt Afrikarium-oceanarium na terenie Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego.

grudzień 2007
w corocznej edycji konkursu na Dolnośląską Budowę Roku, organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa otrzymaliśmy I nagrodę w kategorii : obiekty usługowo-handlowe za realizację Budynku wielofunkcyjnego "Wall Street House" przy ul. Włodkowica, a także I nagrodę w kategorii : Budynki mieszkalne za III etap osiedla mieszkaniowego "Pod Skrzydłami" przy ul.Bajana, to już kolejne nagrody za w/w obiekty.


czerwiec 2007

dostaliśmy II nagrodę za najlepszą realizację architektoniczą w roku 2006, w konkursie
"Piękny Wrocław" organizowanym przez Prezydenta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników
Wrocławia. Nagrodzony obiekt w kategorii - budynek użyteczności publicznej to budynek wielofunkcyjny Wall St. House przy ul.Włodkowica 10/12. Biuro Arc2 wygrało jako autor i inwestor realizacji.

w tym samym konkursie otrzymaliśmy I nagrodę w kategorii budynek mieszkalny-wielorodzinny za obiekt - osiedle mieszkaniowe-wielorodzinne
"Pod Skrzydłami" przy ul.Bajana.

w tym samym konkursie, ten sam obiekt czyli
osiedle mieszkaniowe wielorodzinne
"Pod Skrzydłami" przy ul.Bajana, otrzymał Grand Prix za najlepszą realizację
architektoniczą roku 2006 .

galeria zdjęć z rozdania nagród

kwiecień 2007

biuro ArC2 w składzie projektowym : Mariusz Szlachcic, Renata Gajer, Robert Budny,
Artur Michurski i Robert Karczewski zajęło I miejsce w architektonicznym, otwartym
konkursie na budynek biurowo-apartamentowy "Dom Krakusa" w Krakowie.
Zwycięski projekt będzie realizowany.